В Україні кількість переселенців знову зросла

Через півроку після вторгнення Російської Федерації на територію України кількість внутрішньо переміщених осіб зросла до 6,9 мільйонів осіб. Про це свідчать дані Міжнародної організації з міграції (МОМ) на 23 серпня.

Фахівці зазначають, що хвиля міграції продовжується. Наразі з Донецької області продовжують виїжджати люди після того, як уряд оголосив обов'язкову евакуацію з тих регіонів, де неможливо гарантувати теплу зиму.

При цьому в МОМ зазначили, що багато людей потрапили у скрутне матеріальне становище. за даними організації, близько 44% ВПО не отримують зарплат.

Там же зазначили, що нестача грошей змусила багато родин значно скоротити свої витрати до рівня жорсткої економії. А частині переселенців довелося взяти позику, щоби просто виживати.

Експерти прогнозують, що, як мінімум для п'ятої частини цих людей, зима стане дуже складною, оскільки 22% переміщених осіб серед опитаних відзначили, що їхнє житло не придатне до зимових реалій в Україні. Багато людей не мають можливості шукати житло краще, а ще частина ВПО опинилась далеко від лікарень, оскільки знайшли притулок у селах далеких від цивілізації.

Повідомляється, що додаткової грошової допомоги потребують близько 60% переселенців, осіб, що повернулися, а також залишилися біля своїх домівок.

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment